VOĽBY DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVY OBCÍ - VÝSLEDKY V OBCI NEDEDZA

 30.10.2022

Miestna volebná komisia v Nededzi
UVEREJNENIE VÝSLEDKOV
volieb poslancov obecného) zastupiteľstva
a volieb starostu obce

Miestna  volebná komisia v Nededzi, podľa § 190 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov  uverejňuje  výsledky volieb poslancov obecného zastupiteľstva a volieb starostu obce, ktoré sa konali 29. októbra 2022.
A. Do Obecného zastupiteľstva v Nededzi boli zvolení:
Meno, priezvisko, politická strana

Marián Cesnek, JUDr., 52 r., právnik, Smer – sociálna demokracia
Miloš Janek, Ing., 40 r., manažér údržby, nezávislý kandidát
Darina Janušová, Mgr., 54 r., vychovávateľka, nezávislá kandidátka
Tibor Hreus, 35 r., manažér, nezávislý kandidát
Peter Škorvánek, Ing., 41 r., obchodno-technický inžinier, nezávislý kandidát
Vladimír Zajac, Ing., 59 r., senior špecialista na kvalitu, Kresťanskodemokratické hnutie
Zuzana Vajdová, Mgr., 40 r., SZČO, nezávislá kandidátka

B. Za starostu obce Nededza bol zvolený: Peter Vajda, PhDr., 59 r., starosta, nezávislý kandidát
V Nededzi, 30.10.2022       Petra Rovderová, predseda volebnej komisieZoznam aktualít:

Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza