FINANČNÁ POMOC OBYVATEĽOM OBCE S PREUKAZOM ŤZP BEZ OHĽADU NA VEK

 09.09.2022

FINANČNÁ POMOC OBYVATEĽOM OBCE S PREUKAZOM ŤZP BEZ OHĽADU NA VEK

„Aj kvapka v mori pomôže...boli by sme radi, aby ste vedeli, že v tom nie ste sami.“

OBEC POSKYTNE FINANČNÚ POMOC PRE SKUPINU ŤAŽKO ZDRAVOTNE POSTIHNUTÝCH:

Z dôvodu zhoršenia sociálnej situácie na základe návrhu starostu obce a Uznesenia č. 376/2018-2022 schváleného Obecným zastupiteľstvom obce Nededza, obec  Nededza poskytne jednorazový príspevok v sume 100 EUR pre obyvateľov s preukazom ťažko zdravotne postihnutého (ŤZP) s trvalým pobytom v obci Nededza aj vo veku od 26 rokov.

JEDNORAZOVÝ PRÍSPEVOK 100 € BUDE TEDA POSKYTNUTÝ KAĎÉMU OBČANOVI, KTORÝ:
1. sa preukáže platným preukazom ťažko zdravotne postihnutej osoby (ŤZP)
2. má trvalý pobyt v obci Nededza

Požiadať o príspevok je potrebné priamo na obecnom úrade v termíne od 19.09.2022 do 30. 11.2022.
So sebou si prineste občiansky preukaz (v prípade maloletých detí sa dostaví zákonný zástupca) a platný preukaz ŤZP.

V prípade otázok môžete kontaktovať T: 0901 704 251 (Alica Hodásová).


V Nededzi, 09.09.2022Zoznam aktualít:

Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza