Oznámenie o vyplácaní nájomného - poľovné pozemky

 29.05.2023

VEREJNÁ VYHLÁŠKA
oznámení vyplácania nájomného za prenájom poľovných pozemkov drobných vlastníkov PS Straník za rok 2023


Z dôvodu veľkého počtu vlastníkov poľovných pozemkov v k.ú. Nededza žijúcich v k.ú. i mimo neho, PS Straník touto formou oznamuje vyplácanie nájomného za prenájom poľovných plôch drobných vlastníkov za rok 2023 vo výške schválenej rozhodnutím OÚ Žilina, pozemkový a lesný odbor, pod č. OU-ZA-PLO, 2015/032 30.

Drobní vlastníci prenajatých poľovných pozemkov v k.ú. sa môžu prihlásiť na č.t: 0911 139 427 p. Miroslav Cesnek
Poľovnícka spoločnost Straník, Jaseňova 3217/19, 010 07 Žilina, IČO: 423 884 73

Toto oznámenie sa vyvesuje na dobu 15 dní podľa § 35. odst. 2 zákona č. 563/2009 Z.z. v. znení neskorších predpisov.

Zverejnené od: 29.05.2023 (vrátane) do: 13.06.2023 (vrátane)


Zoznam aktualít:

Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza