Novinky z futbalu 23.04.2014
23.04.2015
18.kolo jarnej časti
Muži : Nededza - Hôrky 0 : 3
Dorast : Nededza – Lietava 6 : 0
Žiaci : Nededza – Stráňavy 1 : 2
Muži v oklieštenej zostave proti vedúcemu mužstvu tabuľky nepresvedčili a hladko prehrali. Najmä v prvom polčase si nevypracovali žiadne šance a naopak po hrubých chybách v obrane, inkasovali dva góly. V druhom polčase sa hra málo zlepšila, ale po dvoch nevyužitých šanciach inkasovali tretí gól a tento výsledok ostal až do konca zápasu.
V nedeľu 26.4.2015 odchádzajú muži na ďalší zápas do Hliníka, kde sa stretnú s domácimi o 16:00 hod. Odchod autobusu je o 14:45 hod. od ihriska.
Dorastenci výrazne zdolali svojho súpera z Lietavy, keď po peknej kombinačnej hre strelili šesť gólov a ďalšie šance ostali nevyužité, lebo začali hrať pre oči diváka. Do polčasu vsietili Horecký 2x a Brezáni v druhom polčase pridali ďalšie góly Ďungel, Brezáni a Franek.
Dorastenci majú tento víkend voľný, nakoľko súper L. Svinná sa odhlásila zo súťaže.
Žiaci mali v tomto zápase smolu, keď dokázali so svojím súperom držať krok, ale s množstvom nepremenených šancí napokon prehrali. Jediný gól našich vsietil Múčka.
Chlapci odchádzajú na ďalší zápas vo štvrtok 23.4.2015 do Terchovej, kde odohrajú o 16:30 hod. odložený zápas. Autobus odchádza od ihriska o 15:30 hod.
V nedeľu 26.4.2015 o 10:00 hod. privítajú na domácom ihrisku mužstvo Štiavnika.