17. kolo jarnej časti

Muži : Hvozdnica – Nededza 0 : 1

Dorast : Nededza – Kys. Nové Mesto 2 : 1

Žiaci : Kunerad – Nededza 1 : 3

Muži pokračujú v dobrých výkonoch na jar, čo sa odzrkadľuje aj na výsledkoch. V nedeľu dokázali vyhrať, i keď aj šťastným gólom na ihrisku súpera, ktorý je naučený hrať na svojom menšom ihrisku, čo našim moc nevyhovovalo. V pomerne tvrdom zápase sme v prvom polčase mali i trochu šťastia, kedy domáci nevyužili niekoľko šancí, čo sa im nakoniec vypomstilo. V úvode druhého polčasu inkasovali domáci po hrubej chybe brankára gól z kopačky Mi. Mravca, ktorý dôsledne sledoval hru. V závere už naši hráči svoje víťazstvo uhájili.

V nedeľu 24.4.2016 privítame na domácom ihrisku mužstvo z Lietavy. Začiatok stretnutia je o 16:00 hod.

Dorastenci začali zápas so svojím súperom vo veľkom štýle a hneď v úvode vsietili dva góly, ktoré boli nakoniec rozhodujúce. Už v deviatej minúte po rohu dal vedúci gól na dvakrát Juriga a o pár minút nato zvýšil vedenie peknou strelou z hranice šestnástky Farský.

Ešte do polčasu po chybe v obrane hostia znížili stav, ale viac im už naši nedovolili. I keď sme mali prevahu a množstvo šancí, chlapci už viac gólov nedali.

V ďalšom kole hrajú dorastenci v sobotu 23.4.2016 o 15:00 hod. na ihrisku v Terchovej. Odchod autobusu je od ihriska o 13:45 hod.

Žiaci nezaváhali na ihrisku súpera, ktorý bol v závese vedúcej trojky, a i keď nastúpili na zápas len s desiatimi hráčmi dokázali bojovať a vybojovať víťazstvo. Už v prvom polčase si dokázali vytvoriť násk ok, keď góly vsietili Massa a Drábik. Aj keď domáci po prestávke znížili stav zápasu naši rýchlo odpovedali tretím gólom, ktorý vsietil opäť najlepší strelec súťaže Drábik .

V nedeľu 24.4.2016 o 10:00 hod. privítajú chlapci na svojom ihrisku súpera z Lietavy.

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.