Zverejnenie – Rozhodnutie - Lesný celok Dubeň

 02.05.2024

                                                                         Zverejnenie – Rozhodnutie   - Lesný celok Dubeň

Obec Nededza  v zastúpení starostom obce PhDr. Petrom vo väzbe na znenie § 67 ods. 2 zákon o lesoch a v súlade s ustanovením § 26 ods. 1 správneho poriadku ako dotknutá obec informuje verejnosť o Rozhodnutí – Lesný celok Dubeň  - v mieste spôsobom obvyklým, t.j. na svojej webovej stránke obce www.nededza.eu a na úradnej tabuli obce

Zverejnenie údajov:
- dátum vyvesenia/zverejnenia: 02.05.2024 (vrátane)
- dátum zvesenia: 17.05.2024 (vrátane)

Uvedený dokument je zverejnený na webovej stránke Okresného úradu Žilina: www.minv.sk/?okresny-urad-zilina


V Nededzi dňa 02.05.2024        Zoznam aktualít:

Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza