Vianočný stolnotenisový turnaj

 30.03.2015


Vianočný stolnotenisový turnaj.

Stolnotenisový oddiel OŠK Nededza s podporou starostu obce usporiadal

Vianočný stolnotenisový turnaj neregistrovaných hráčov. Turnaj sa uskutočnil

dňa 20.12.2014 o 13:00 hod. v sále Kultúrneho domu v Nededzi.

Po urputných, ale korektne vedených zápasoch v príjemnej atmosfére si

prvé miesto nakoniec vybojoval Peťko Vladimír. Na druhom mieste skončil nie

po protekcii, ale zaslúžene starosta obce Vajda Peter. Tretie miesto získal

Ďugel Marián. Turnaj sa uskutočnil po dlhšej, niekoľkoročnej odmlke, čo bolo      
 
pravdepodobne 
príčinou nízkej účasti hráčov. Verím, že jeho nasledujúci ročník

pritiahne viac našich občanov zmerať si sily v tomto peknom športe.


Stolný tenis 2015
Stolný tenis 2015
Stolný tenis 2015
Stolný tenis 2015

Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza