Stolnotenisový oddiel odštartoval novú sezónu

 01.10.2015

Stolnotenisový oddiel odštartoval novú sezónu.

Dňa 21.9.2015 začala našim stolným tenistom nová sezóna. V oblastných súťažiach budú obec Nededza reprezentovať dve družstvá. A-družstvo bude hrať 5.ligu. Základný káder družstva bol posilnený o nového dobrého hráča z Energetik Tepláreň Žilina. Výsledná zostava bude: Směták Miroslav ml.,Stenchlák Michal, Frniak Marian, Vajda Jozef, Krajíček Ivan. B-družstvo bude hrať 8.ligu. Taktiež v ňom pribudla posila z STK Jánošík Terchová.Výsledná zostava bude: Štefko Ján, Krajíček František, Maršala Jozef st., Benko Zdenek,Maršala Jozef ml., Noskovič Peter. Na ročné hosťovanie do Energetik Tepláreň Žilina bol uvoľnený Hreus Ľubomír.

Prajeme obidvom družstvám v nastávajúcich bojoch veľa úspechov!

Stolnotenisový turnaj.

Už tretí ročník stolnotenisového turnaja štvorčlenných družstiev sa konal v telocvični ZŠ v Terchovej - Gregušovia. Na tejto vydarenej akcii sa zúčastňujeme už od prvého ročníka. Dňa 13.9.2015 si zmerali svoje sily družstvá z Nededze, Nesluše, moravského Velehradu a domácej Terchovej. Naše farby hájili hráči: Frniak Marian, Štefko Ján, Krajíček Ivan a Krajíček František. V prvom zápase proti Nesluši sa nám moc nedarilo a prehrali sme 12:6. V druhom zápase o tretie miesto proti Velehradu sme však zabojovali a vyhrali 11:7. Víťazom turnaja sa stala Nesluša, ktorá vo finále proti Terchovej odohrala veľmi vyrovnaný zápas s výsledkom 9:9, ale skóre setov 34:33. Stala sa teda víťazom o jeden jediný set.

Stolný tenis 2015
Stolný tenis 2015
Stolný tenis 2015
Stolný tenis 2015

Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza