Novinky z futbalu 23. kolo

 28.05.2013

23.kolo jarnej súťaže

II.trieda muži     Zádubnie -  Nededza    5 : 0

trieda dorast    Divina -  Nededza

I.trieda žiaci       Nededza – V. Rovné     8 : 0

hrávka 17.kola   I.trieda žiaci   Lúky  - Nededza    0 : 12


Muži na ihrisku v Zádubní bez piatich hráčov základnej zostavy utrpeli najvyššiu prehru v súťaži. Hrubé chyby v obrane sa podpísali pod takúto vysokú prehru. Za celý zápas sme si nevypracovali až na nastrelenú žrď žiadnu šancu.

V nedeľu 2.6.2013 o 17:00 hod. privítame na domácom ihrisku mužstvo z Podhoria.Dúfame, že zostava by mala byť ako - tak kompletná a verime, že naši hráči dosiahnú lepší výsledok a mužstvo prídete povzbudiť.

Dorastenci na nie dobrom ihrisku v Divine po bojovnom výkone zdolali zaslúžene  domácich dorastencov gólmi Zajaca a Chabadu.T erén bol premočený a veľmi mäkký. čo stálo chlapcov veľa síl a preto ich treba pochváliť.

Ďaľší zápas hrajú chlapci na domácom ihrisku v nedeĺu 2.6.2013 o 14:30 hod.s hráčmi D.Pola.

Žiaci v sobotu za nepriaznivého počasia opäť potešili a zdolali svojich rovesníkov dvojciferným výsledkom. Góly za našich chlapcov strieľali: Horecký 2x, Židek 2x, Juriga, Dolinay, Farský a Placek.

V dohrávke vo štvrtok zdolali chlapci hráčov AK Lúky na ich ihrisku 12 : 0. Najbližší zápas odohráme 1.6.2013 o 10:00 hod. v Zbyňove. Autobus od ihriska odchádza o 9:00 hod.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza