Novinky z futbalu 18.06.2013

 18.06.2013

Novinky z futbalu 26. kolo   

II.trieda  muži            Nededza - Lietava       4 : 2

I.trieda dorastenci     Nededza - Varín          0 : 2

I.trieda žiaci              H.Hričov - Nededza     1 :  3 

Dospelí v nedeľňajšom zápase s posledným mužstvom tabuľky odohrali zápas, ktorý svojou úrovňou sklamal domácich fanúšikov. Najmä prvý polčas bol sklamaním, po ktorom sme dokonca prehrávali. V druhom polčase sa hráči herne zlepšili a po bojovnejšom výkone napokon zápas obrátili vo svoj prospech. Zápas ovplyvnila aj potýčka hráčov oboch družstiev, po ktorej boli na Posledný súťažný zápas tohto ročníka odohrajú muži dňa 23.6.2013 o 17:00 hod.v Súľove. Odchod autobusu je o 15:30 hod. od ihriska.

Dorastenci naopak nastúpili proti suverénne vedúcemu mužstvu z Varína. I keď mali naši hráči niekoľko dobrých príležitostí na strelenie gólu, šťastie im tento raz neprialo a vo veľkej horúčave na vyspelejšie mužstvo hostí sme nestačili a zaslúžene prehrali.

Na posledný zápas tohto ročníka nastúpia chlapci proti N.Lúčke dňa 23.6.2013 o 14:30 hod. Odchod bude vlastnými autami o 13:45 hod. od ihriska.

Žiaci v zápase v H.Hričove nastúpili bez piatich hráčov základnej zostavy a bez problémov zvíťazili. Potešiteľné bolo, že v zostave sa objavili štyria hráči z ročníka 2001, ktorí po väčšej zápasovej skúsenosti a  tréningovej morálke, môžu byť dobrými nástupcami. Góly našich strelili : Židek 2x a Remek. Posledný zápas hrajú chlapci v sobotu 22.6.2013 o 10:00 hod.s mužstvom z Višňového na domácom ihrisku.

Po skončení súťažného ročníka budú naši chlapci obhajovať putovný pohár Teodora Zvaru, ktorí,sme minulý vyhrali. Turnaj sa uskutoční na ihrisku v H.Hričove dňa 29.6.2013 za účasti všetkých víťazov jednotlivých tried a mužstva.usporiadateľa.  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza