Novinky z futbalu 10.09.2015

 16.09.2015

6.kolo futbalovej jesene

Muži : Nededza – Bitarová 0 : 2

Dorast : Zborov nad/B – Nededza 2 : 6

Žiaci : Nededza – Ďurčiná 11 : 0

Muži v ďalšom stretnutí už pod vedením nového trénera opäť nepresvedčili a zápas na domácej pôde prehrali. Znova sa ukázalo, že bez tréningu a disciplíny sa vyhrávať nedá. Fyzicky i herne nedokázali vzdorovať súperovi, ktorý ešte do polčasu dokázal získať dvojgólový náskok. Po prestávke sa už skóre napriek snahe našich hráčov nemenilo a hostia si vedenie dokázali udržať.

V ďalšom kole v nedeľu 13.9.2015 o 15:30 hod. hrajú muži v Hlbokom. Odchod autobusu je o 14:00 hod. od ihriska.

Dorastenci vo svojom ďalšom stretnutí na ihrisku súpera dokázali vyhrať rozdielom triedy, keď svojou peknou hrou najmä v prvom polčase nedali súperovi žiadnu šancu. Od úvodu zápasu svojho súpera zatlačili a keď sa začalo dariť nastrieľali súperovi šesť gólov. Po prestávke sa domácim podarilo už len skorigovať výsledok a našim napriek ďalším šanciach sa už gól nepodarilo vsietiť. Góly našich: Franek 3x, Kvasnica 5x a Farský.

Ďalší zápas hrajú dorastenci v sobotu 12.9.2015 o 13:00 hod. na domácom ihrisku s mužstvom Podvysoká. V utorok 15.9.2015 15:30 hod. hrajú dorastenci odložený zápas s mužstvom Radoľa. Odchod autobusu je od ihriska o 14:00 hod.

Žiaci opäť prekvapili a vysokým rozdielom svojho súpera porazili. Ukazuje sa ,že s takouto hrou môžu pomýšľať i na návrat do vyššej súťaže. Opäť sa strelecky blysol P. Drábik, ktorý dal 5 gólov, ďalšie si rozdelili M. Mravec 2 góly a po jednom góle Funtík, J. Vrábel, Chabada a Brezovský.

V nedeľu 13.9.2015 o 10:00 hod. hrajú chlapci s mužstvom Teplička n/V „B“. Odchod je od ihriska o 9:00 hod, vlastnými autami.

V utorok 15.9.2015 o 10:00 hod. hrajú chlapci odložený zápas na domácom ihrisku s mužstvom Rajecké Teplice-Konská.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza