Novinky z futbalu 10.06.2013

 11.06.2013

Novinky z futbalu

II.trieda muži Hlboké – Nededza 2 : 2

I.trieda dorast Bytčica - Nededza 0 : 5

I.trieda žiaci  Nededza - Stráňavy 3 : 0 kont.

Muži odohrali na ihrisku v Hlbokom dva rozdielne polčasy. V prvom polčase hrali naši hráči veľmi staticky, bez pohybu a po hrubých chybách v obrane prehrávali už o dva góly. Po výmene strán akoby nastúpilo iné mužstvo a po prevahe v druhom polčase sa nám podarilo dokonca i vyrovnať v poslednej minúte zápasu z pokutového kopu. Góly za našich vsietili : Hreus a Mi. Mravec.

V poslednom domácom zápase privítame dňa 16.6.2013 o 17:00 hod. mužstvo z Lietavy a na tento posledný súťažný zápas vás srdečne pozývame!

Dorastenci vyhrali na pôde v  Bytčici asi s najslabším súperom v súťaži vysokým výsledkom. Na rozmáčanom teréne mali veľkú prevahu po celý zápas a len zásluhou množstva nepremenených šancí mohli tento zápas vyhrať i dvojciferným skóre. Góly našich :Žiak 2x,Mravec, Ďugel a Poliak.

V poslednom zápase doma privítame 16.6.2013 o 14:30 hod. mužstvo lídra tabuľky z Varína.

Žiaci mali odohrať svoj zápas v sobotu s chlapcami zo Stráňav. Nakoľko sa súper nedostavil ani po čakacej dobe, zápas sa neodohral a bude mať dohru na disciplinárke s potrestaním mužstva.

Ďalší zápas hrajú naši žiaci v nedeľu 16.6.2013 o 10:00 hod.v H. Hričove. Autobus odchádza od ihriska o 9:00 hod.


 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza