Novinky z futbali 26.06.2013

 27.06.2013

            V nedeľu 23.6.2013 sa zatvorili brány futbalových štadiónov a ukončil sa tak súťažný ročník 2012/2013. Opäť teda môžeme bilancovať a porovnávať jarnú časť súťaže.

             Dospelí, aj napriek kolísavým výkonom, ktoré sa nie vždy páčili fanúšikom, všetky jarné domáce zápasy vyhrali a získali tak doma plný počet bodov.

Oproti jesennej časti, keď zo siedmych zápasov doma 3x remizovalo, nastalo výrazné zlepšenie. Tak isto nastalo výrazné zlepšenie zo zápasov z vonku, kde oproti jeseni, keď mužstvo utŕžilo 6 prehier  -  na jar doviezli chlapci domov štyri body za štyri remízy.

             Podstatné zlepšenie oproti jesene nastalo i v disciplíne mužstva. Počet trestov za žlté a červené karty klesol o jednu tretinu a nebyť posledného domáceho zápasu to zlepšenie mohlo byť ešte väčšie.

Môžeme teda konštatovať, že celkové zlepšenie nastalo i keď nie úplnej k spokojnosti domácich. Treba len dúfať a veriť, že v tomto trende budú pokračovať a získavať si  priazeň fanúšikov aj v nastávajúcej súťaži, ktorá sa začína už začiatkom augusta.

             

              Dorastenci v jarnej časti súťaže odohrali striedavo dobré,ale i nie najlepšie zápasy, z ktorých najmä domáce prehry a strata bodov môžu mrzieť. Je pravdou, že mužstvo sa výrazne omladilo a noví hráči z mladších ročníkov musia nabrať silu aj  skúsenosti. Patrili medzi najmladších vo svojej súťaži. Teraz musia na sebe pracovať ešte viac, aby si splnili svoje sny a presvedčili o svojej sile už v nastávajúcom ročníku.

 

             Najväčšiu radosť z umiestnenia ako aj výkonov nám urobili najmladší hráči - žiaci. Svoju súťaž vyhrali suverénnym spôsobom bez straty bodu a vytvorili aj strelecký rekord v súťaži I.triedy, keď svojím súperom nastrieľali rekordných  205 gólov oproti 14 inkasovaným. Z postupu do tretej ligy sa chlapci nemohli potešiť, pretože by ju nemal kto hrať. Celkovo je málo detí, ktoré by mali záujem hrať futbal a do takejto súťaže potrebujeme aspoň 30 detí. Je to škoda i pre nich samotných. Napriek tomu poprajme deťom to najlepšie, aby aj v tej súťaži, v ktorej budú pokračovať, mali zo svojej hry radosť a potešenie.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza