Novinky z futbali 24.06.2013

 24.06.2013

                      II.trieda muži        Súľov - Nededza             1 : 1

 

                      I.trieda dorast      N.Lúčka - Nededza          2 : 3

 

                      I.trieda žíaci        Nededza - Višňové           6 : 1

 

 

Muži v dohrávke posledného kola v oklieštenej zostave získali na pôde Súľova cenný bod, po vyrovnanej hre a dobrom výkone. Naši hráči,keď prehrávali napriek gólu z pokutového kopu zmobilizovali svoje sily a nakoniec gólom Koneka vyrovnali. V konečnej tabuľke skončili muži s 37 bodmi s aktívnym skóre  47 : 44  na slušnom 7 mieste. Oproti zbabranej jeseni keď mužstvo stratilo zo 7 zápasov doma až tri body a z vonku nepriviezlo ani jeden bod, na jar sa situácia zlepšila. Zo 6 zápasov doma sme získali plný počet bodov a z vonku sme doviezli štyri body za remízy zo siedmych zápasov. Chlapcom prajeme zaslúžené dovolenky a spolu sa budeme tešiť na ďalší ročník súťaže.

 

Dorastenci odohrali nešťastný zápas, keď nedokázali zachytiť úvod a už v 10 minúte prehrávali dva nula. Neskôr sa hra vyrovnala a chlapcom sa podarilo vyrovnať. Domáci hrali prakticky len na nakopávané lopty na našu polovicu ihriska, kde sa im po chybe našich podarilo vsietiť víťazný gól. Okrem prevahy sme zahodili aj dva pokutové kopy! Góly našich strelili : Farský a Chabada.

Dorastenci skončili v konečnej tabuľke s 35 bodmi a skóre 50 : 39 na ôsmom mieste. Treba však povedať, že súťaž odohrali s polovicou hráčov ešte zo žiackeho mužstva a teda s chlapcami, ktorí si na tých starších ešte len musia zvykať.

 

Žiaci v poslednom kole porazili svojich rovesníkov z Višňového rozdielom triedy, keď po celý zápas mali veľkú prevahu. Góly našich strelili: Židek 3x,Farský 2x a Zajac.

V konečnej tabuľke chlapci obsadili 1 miesto, keď celú súťaž odohrali bez straty čo i len jedného bodu s prekonaním dvesto gólov za jednu sezónu a skóre 205 : 14, čo asi nemá obdoby .

Chlapcom prajeme príjemné prázdniny a budeme sa tešiť na ich schopnosti sa ukázať vo vyššej kategórii v tom najlepšom svetle. Nasledovníkom taktiež prajeme veľa úspechov, aby reprezentovali svoju obec ako najlepšie vedia.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza