Novinky z futbali 24.06.2013

 24.06.2013

                      II.trieda muži        Súľov - Nededza             1 : 1

 

                      I.trieda dorast      N.Lúčka - Nededza          2 : 3

 

                      I.trieda žíaci        Nededza - Višňové           6 : 1

 

 

Muži v dohrávke posledného kola v oklieštenej zostave získali na pôde Súľova cenný bod, po vyrovnanej hre a dobrom výkone. Naši hráči,keď prehrávali napriek gólu z pokutového kopu zmobilizovali svoje sily a nakoniec gólom Koneka vyrovnali. V konečnej tabuľke skončili muži s 37 bodmi s aktívnym skóre  47 : 44  na slušnom 7 mieste. Oproti zbabranej jeseni keď mužstvo stratilo zo 7 zápasov doma až tri body a z vonku nepriviezlo ani jeden bod, na jar sa situácia zlepšila. Zo 6 zápasov doma sme získali plný počet bodov a z vonku sme doviezli štyri body za remízy zo siedmych zápasov. Chlapcom prajeme zaslúžené dovolenky a spolu sa budeme tešiť na ďalší ročník súťaže.

 

Dorastenci odohrali nešťastný zápas, keď nedokázali zachytiť úvod a už v 10 minúte prehrávali dva nula. Neskôr sa hra vyrovnala a chlapcom sa podarilo vyrovnať. Domáci hrali prakticky len na nakopávané lopty na našu polovicu ihriska, kde sa im po chybe našich podarilo vsietiť víťazný gól. Okrem prevahy sme zahodili aj dva pokutové kopy! Góly našich strelili : Farský a Chabada.

Dorastenci skončili v konečnej tabuľke s 35 bodmi a skóre 50 : 39 na ôsmom mieste. Treba však povedať, že súťaž odohrali s polovicou hráčov ešte zo žiackeho mužstva a teda s chlapcami, ktorí si na tých starších ešte len musia zvykať.

 

Žiaci v poslednom kole porazili svojich rovesníkov z Višňového rozdielom triedy, keď po celý zápas mali veľkú prevahu. Góly našich strelili: Židek 3x,Farský 2x a Zajac.

V konečnej tabuľke chlapci obsadili 1 miesto, keď celú súťaž odohrali bez straty čo i len jedného bodu s prekonaním dvesto gólov za jednu sezónu a skóre 205 : 14, čo asi nemá obdoby .

Chlapcom prajeme príjemné prázdniny a budeme sa tešiť na ich schopnosti sa ukázať vo vyššej kategórii v tom najlepšom svetle. Nasledovníkom taktiež prajeme veľa úspechov, aby reprezentovali svoju obec ako najlepšie vedia.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Obec Nededza