Halový futbalový turnaj dorastencov

 02.02.2017

Halový futbalový turnaj dorastencov

Dňa 28.1.2017 sa zúčastnili naši dorastenci na 10.ročníku ORAVA CUP ISTEBNÉ 2017 v Dolnom Kubíne. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch päťčlenných skupín. Zúčastnili sa mužstvá hrajúce od I. triedy po II. ligu dorasteneckých súťaži a to : Istebné, D.Kubín, Chlebnice, Oravský Podzámok, Belá, Oravská Jasenica, Rabča, Dlhá a Zázrivá. Zápasy sa hrali v skupine každý s každým po 1x15 minút a potom podľa umiestnenia v skupine vyraďovacím spôsobom.
Naši začali výborne a v úvode porazili mužstvo Dlhej 2:0, v druhom zápase prehrali s mužstvom Rabče 0:2, v treťom zápase vyhrali 1:0 s mužstvom Zázrivej a v poslednom remizovali s mužstvom O. Jasenica 1:1 a týmto výsledkom sa stali víťazmi v skupine. Vo štvrťfinále vyhrali nad mužstvom Chlebnice 2:0 a už v tomto zápase začal výkon našich stúpať.
V semifinále sme narazili na vlaňajšieho víťaza Istebné, ktorého sme porazili po výbornom výkone 2:0. Vo finále sme sa stretli s mužstvom Belej. Po celý čas sme mali obrovskú prevahu, ale nebolo nám súdené vsietiť ani jeden gól čo sa po ojedinelom útoku hostí súperovi podarilo a tak zvíťazil 1:0.

Nakoniec sme skončili na peknom druhom mieste, ktoré ocenili aj súperi a nazvali nás „vikingskí bojovníci“. Treba chlapcom poďakovať nielen za vzornú reprezentáciu, ale aj za vzorné správanie počas celého dňa, čím spravili dobré meno sebe ako aj obci.

Turnaja sa zúčastnili hráči: Ďuríček, Juriga, Žiak, Bielik, Zuzkáč, Vrábel, Múčka, Farský, Remek, Ďungel, Holbička, Machut,Horecký, Dolinay.


Futbalový turnaj v Dolnom Kubíne 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.

Obec Nededza