Halový futbalový turnaj dorastencov

 02.02.2017

Halový futbalový turnaj dorastencov

Dňa 28.1.2017 sa zúčastnili naši dorastenci na 10.ročníku ORAVA CUP ISTEBNÉ 2017 v Dolnom Kubíne. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch päťčlenných skupín. Zúčastnili sa mužstvá hrajúce od I. triedy po II. ligu dorasteneckých súťaži a to : Istebné, D.Kubín, Chlebnice, Oravský Podzámok, Belá, Oravská Jasenica, Rabča, Dlhá a Zázrivá. Zápasy sa hrali v skupine každý s každým po 1x15 minút a potom podľa umiestnenia v skupine vyraďovacím spôsobom.
Naši začali výborne a v úvode porazili mužstvo Dlhej 2:0, v druhom zápase prehrali s mužstvom Rabče 0:2, v treťom zápase vyhrali 1:0 s mužstvom Zázrivej a v poslednom remizovali s mužstvom O. Jasenica 1:1 a týmto výsledkom sa stali víťazmi v skupine. Vo štvrťfinále vyhrali nad mužstvom Chlebnice 2:0 a už v tomto zápase začal výkon našich stúpať.
V semifinále sme narazili na vlaňajšieho víťaza Istebné, ktorého sme porazili po výbornom výkone 2:0. Vo finále sme sa stretli s mužstvom Belej. Po celý čas sme mali obrovskú prevahu, ale nebolo nám súdené vsietiť ani jeden gól čo sa po ojedinelom útoku hostí súperovi podarilo a tak zvíťazil 1:0.

Nakoniec sme skončili na peknom druhom mieste, ktoré ocenili aj súperi a nazvali nás „vikingskí bojovníci“. Treba chlapcom poďakovať nielen za vzornú reprezentáciu, ale aj za vzorné správanie počas celého dňa, čím spravili dobré meno sebe ako aj obci.

Turnaja sa zúčastnili hráči: Ďuríček, Juriga, Žiak, Bielik, Zuzkáč, Vrábel, Múčka, Farský, Remek, Ďungel, Holbička, Machut,Horecký, Dolinay.


Futbalový turnaj v Dolnom Kubíne 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
Obec Nededza

Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Obec Nededza